Ödeme Seçenekleri
www.tesbihcireis.com da ister kredi kartınızı kullanarak isterseniz veya havale - eft ile tesbih alabilirsiniz. Sepetinize ürünlerinizi ekledikten sonra ödeme sayfasında hangi ödeme türünü kullanacağınızı seçmeniz yeterlidir.

 

Kredi Kartı ile ödeme
Sitemizin güvenliği 256 bit SSL sertifikalı olup Bankalar tarafından kontrol edilmiş ve onaylanmıştır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde tutulmamaktadır. Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödeme Finansbank E-Ticaret sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir. Ayrıca sitemizde 6 takside kadar kredi kartına taksitle alışveriş yapabilirsiniz. 
 
Havale - eft ile ödeme
Havale veya eft ile ödeme yapacaksanız iletişim sayfamızda yer alan hesap numaramızı kullanınız. Ödemelerinizde "Alıcı Adı" olarak "KADİR BÜLENT ÇOLAKOĞLU" kullanmayı unutmayınız. Ödemeniz hesabımıza geçtiğinde siparişiniz işleme alınacaktır. Para gönderiminde en az banka masrafını ödemek için internet şubenizi kullanınız, internet şubeniz yoksa Denizbank ATM'lerinden kartsız olarak hesaba para yatırabilirsiniz. 

 

Havale ve Eft işlemleriniz için hesap bilgilerimiz:

Alıcı: KADİR BÜLENT ÇOLAKOĞLU 
Banka: Denizbank
IBAN: TR39 0013 4000 0006 1201 5000 02

 
Teslimat
Bir adetten daha fazla tesbih almış olsanız da siparişiniz tek bir kargo ile gönderilmektedir. Seçtiğiniz ürünler an itibarı ile stoklarımızda mevcut olduğundan 1 iş günü içerisinde kargoya verilir. Bildiğiniz gibi eticaret sitelerinde aynı anda birden fazla kişi aynı ürünü satın alabilir, bu durumda da ürünlerin anlık stok adedi tüm siparişleri karşılamaya yetmeyebilir. Böyle durumlarda siparişlerin gönderim sürelerinde bir aksama olması halinde ekibimiz sizi telefonla arayarak bilgilendirecektir.