Tesbihci Reis 'in birbirinden özel tesbih çeşitlerini mağazanızda satmak ister misiniz? Üstelik avantajlı fiyatlarla online olarak sipariş vererek ister kredi kartı ister havale ile ödeyecek ve tesbihlerin kapınıza kadar gelmesini sağlayacaksınız. Aşağıda toptan tesbih satışımız hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca bizi 0216 387 09 09 nolu telefonumuzdan arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. 

 

Toptan Tesbih Satışı için şartlar nelerdir?

 

Sitemizden toptan tesbih alabilmek için 2 şartı sağlamanız gerekmektedir.

  • 1. Faaliyetlerinizi ticari bir ünvan altında gerçekleştirmeniz,

  • 2. Sitemize üye olup vergi levhanızın bir kopyasını info@tesbihcireis.com adresine göndermeniz.

  •  

 

Hangi fiyattan alacağım?

 

www.tesbihcireis.com toptan tesbih satış fiyatları sizi memnun edecek indirim oranlarına sahiptir. İndirimli fiyatlar her üründe değişiklik göstermektedir. Tüm ürün fiyatlarını bayimiz olduğunuzda göreceksiniz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

 

Fiyatları nerede göreceğim?

 

Toptan satış üyeliğiniz onaylandıktan sonra kullanıcı bilgilerinizle sisteme giriş yaptığınızda tüm tesbih fiyatları toptan fiyatlar olarak size görünecektir. Malzeme fiyatları ise üye girişi yapmadan ve bayi olmadan da toptan tesbih malzemesi sayfamızda görülmektedir. Bu fiyatlarda herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Malzeme almak için alt sınır yoktur 1 adet de alabilirsiniz.

 

Nasıl toptan tesbih siparişi vereceğim?

 

Herhangi bir internet alışverişi yapar gibi. Ürünleri sepetinize atacaksınız ve alışverişinizi tamamlayacaksınız. Toptan tesbih satışı için minimum satış adedi 5 adettir.

 

Nasıl ödeyeceğim?

 

Toptan tesbih satışlarında kredi kartı ile taksitle ödeme yapabileceğiniz gibi havale ile de ödeme yapabilirsiniz. Her türlü sorunuz için bize info@tesbihcireis.com eposta adresimizden ve 0216 345 2448 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Toptan tesbih satışlarında kapıda ödeme kabul edememekteyiz. Kapıda ödeme şeklinde verilen siparişler iptal edilecektir.