Özel Resimli Tesbih ve Anahtarlık - Maskot Boy

Özel Resimli Tesbih ve Anahtarlık - Maskot Boy (KO10015)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : 399,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 299,00 TL(KDV Dahil)
* 49,83 TL 'den başlayan taksitlerle
Ürün Genel Bilgi

Sizin resimlerinizden üretilen Özel Resimli Tesbih - Anahtarlık HEDİYELİ! Maskot Boy ya da Efe Tesbihi olarak bilinen 19 habbeli, her habbesinde göndereceğiniz resim ya da resimler bulunan çok özel bir ürün. Resimli Tesbih Türkiye'de tektir ve TesbihciReis tarafından üretilmektedir. Sıkma Kehribar tanelerinin içine resimler eklenmiştir. Yapıştırma, kazıma değildir, resimler zarar görmez ve çıkmaz. 

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Kendi Resimlerinizden Tesbih, Anahtarlık Hediye - Sıkma Kehribar Resimli Tesbih

 

Sadece Tesbihci Reis'e sizin vereceğiniz resimlerin sıkma kehribar tanelerin içinde yer alacağı, dünyada sadece sizde olacak bir tesbih. Ailenizin resimleri, sevgilinizin resmi, aile büyüklerinizin resimleri... Seçenekler sınırsız. Maskot Boy, 19 Habbe, çok özel bir ürün. 1000 ayar el örme gümüş kazaz kamçı ile tamamlanmış şıklık. 

 

Maskot boy tesbihlere bazı yörelerde Efe Tesbihi de denmektedir. Resimli tesbihin her habbesinde aynı resim 3 kez bulunur. 4 farklı resim kullanmak mümkündür. Daha fazla resim kullanmak isterseniz fiyat değişecektir. 

 

Sık Sorulanlar:

- S. Resim Tesbihlerde aşınma, kazınma, çıkma olur mu? 

- C. Hayır, resimler habbenin üzerine kazınmış, yapıştırılmış değildir, resimler tesbihin tanelerinin (habbelerin) içinde yer alır, aşınmaya ya da kazınmaya maruz kalmazlar.

- S. Resimli Tesbih için kapıda ödeme yapılabilir miyim?

- C. Takdir edersiniz ki sadece size özel üretilecek bir ürünün kesin sipariş alınmadan yapılması mümkün değil. Bu nedenle resimli tesbih modelleri için kapıda ödeme kabul edemiyoruz. Yalnızca ödemesi yapılmış siparişler üretime alınır.

- S. Nasıl yapılacak?

- C. siparişinizi tamamladıktan sonra bize kullanmak istediğiniz resim ya da resimleri email, whatsapp ve benzeri bir yöntemle göndermeniz yeterli. Bir sorun olması durumunda ya da bir belirsizlikte tasarımcı arkadaşlarımız size ulaşacaktır.


Sıkma Kehribar adından da anlaşılacağı gibi sentetik farklı malzemelerin bir araya gelmesi ile üretilen özel bir üründür. 1700'lü yıllardan beri bilinen sıkma kehribarın türlü çeşitleri vardır. Sıkma kehribar kesinlikle plastik değildir. Ayrıca sanılanın aksine kehribar tozlarının sıkıştırılması ile oluşan bir taş da değildir. Tamamen farklı malzemelerin bir araya gelmesi ile oluşturduğu reaksiyon sonucu oluşmaktadır. Ürün özelliklerine göre özel formülasyonlarla üretilen sıkma kehribar ürünler çok özel formüllere sahiptirler. Sıkma kehribar tesbihler kullanıldıkça renk alırlar ve daha güzel bir hale bürünürler. 

   • Üretim Şekli : El İşçiliği
  • Tesbih Malzemesi : Sıkma Kehribar
  • Tane Ölçüsü : 12x13 mm
  • Uzunluk (İmame Dahil) : 19 cm
  • Uzunluk (Püskül Dahil) : 29 cm
  • Püskül Malzemesi : El Örme Kazaz Kamçı

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.

Muhsin Yazıcıoğlu Resimli Tesbih - Sıkma Kehribar
390,00 TL KDV Dahil
Recep Tayyip Erdoğan Resimli Tesbih
390,00 TL KDV Dahil
Atatürk Resimli Tesbih - Sıkma Kehribar
390,00 TL KDV Dahil
Başbakan Binali Yıldırım Resimli Tesbih - Sıkma Kehribar
390,00 TL KDV Dahil
Kişiye Özel Resimli Tesbih - Sıkma Kehribar
599,00 TL KDV Dahil
Polis Armalı Anahtarlık
27,50 TL KDV Dahil

Benzer Ürünler